Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсилювач радіосигналу Tiger
Найпотужніший ретранслятор з наявних на ринку. Ми ретельно протестували 18 різних моделей і переконалися в цьому на практиці.
Підсилювач збільшує дальність роботи кнопок виклику персоналу та кухонних передавачів кухаря в кілька разів. Для роботи репітера Tiger не перепона навіть великі відстані, товсті стіни і підвальні приміщення.
Сигнал прийому – блимає жовте світло Передавальний сигнал – блимає зелене світло.
Встановлення та налаштування репітера
Оптимальне місце розташування ретранслятора – між передавачем і приймальним пристроєм.
Перед початком роботи необхідно запрограмувати в репітері всі кнопки виклику персоналу та кухонні передавачі, сигнал від яких потрібно посилити.
Якщо сигнал потрібно збільшити ще більше, встановлюється два і більше ретрансляторів послідовно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POS Vector |
| Тип встановлення | Настільний; Настінний, Настінний, Настільний |
| Тип пристрою | Ретранслятор для кнопок виклику |
| Колір | Чорний |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для бару |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії, м | 150 м у приміщеннях, 1200 м на відкритому просторі |
| Вага | 150.0 |
| Частота | 315/433,92MГц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 29 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Довжина: | 153 мм |
- Ціна: 2 897 ₴






